KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Eksa Ekşioğlu Grubu olarak başladıgımız günden bu yana yaklaşık 3.000 konut inşa ettik ve bunların tamamını öz sermayemizle başardık. 70'li yıllardan beri, ülke ekonomimizin kalkınmasına ve ülkemizin uluslararası pazarlarda söz sahibi olabilmesi adına hizmet üretiyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlarda öncelik olarak en zor şartlarda bile insan sağlıgına önem vermemiz dışında doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede,ve estetik unsurları bir arada barındıran projeler sunuyoruz. Sadece inşaat alanında değil,enerji alanlarında da önemli yatırımlar hayata geçirerek daha fazla kişiye istihdam sağlamayı, ülkemizin gelişimine değer katmayı hedefliyoruz.

MİSYON

Öncelikli misyonumuz yaşam alanlarınızı sanata dönüştürmeden önce en zor şartlarda bile sağlam ve önce insan sağlıgını düşünen projeleri huzurunuza sunmaktır. Bizim için inşaat önce yatırım degil,yaşam alanıdır. Unutmadığımız öncelikli husus: "Para herşey degildir".

VİZYON

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız.

İLKELERİMİZ

Daha verimli, üretici, güvenilir, dürüst, çevreci, teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden, gerçekleştirdiği projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlayıp teslim etmektir.

Levent Özdemir İletişim ve Reklam Hizmetleri